Diamantová Mikrodermabraze

Kosmetické ošetření pomocí diamantové mikrodermabraze je v současné době nejžádanější metodou neinvazivní kosmetické dermatologie.

Toužíte po jemné, sametové pleti?

Diamantová MikrodermabrazeZvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje a zpomalí příznaky stárnutí pleti způsobené zejména slunečním zářením. Redukuje rozšířené kožní póry, sjednocuje barvu pleti a propíná ji. To vše bez bolesti, anestezie a časové náročnosti. Metoda je vcelku jednoduchá a výsledky jsou opravdu překvapivé.

Zjednodušeně jde o kombinaci jemného mechanického obrušování pomocí speciálních sterilních mikrokrystalů nebo diamantových koncovek za současného působení vakua.

Diamantová mikrodermabraze má detoxikační a liftingový efekt. Velmi jemně se odstraní mikrovrstvičky odumřelých buňek z vrchní vrstvy pokožky – epidermis. Tím se podpoří buněčná obnova, oživí a zregeneruje povrch pleti.
V neposlední řadě výrazně zkvalitní průchodnost kůže pro další vyživující či léčebné lokální prostředky. Pleť je připravená i na invazivnější rejunevaci (omlazení).

Hlavní účinky mikrodermabraze

  • zjemňuje reliéf kůže
  • sjednocuje barvu
  • redukuje povrchové pigmentace
  • čistí a stahuje rozšířené póry
  • redukuje jizvy a strie
  • působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž ošetřené oblasti. To vede k potlačení ranních otoků – hlavně u očních víček
  • stimulací krevního oběhu a detoxikaci pokožky

Dollarphotoclub_60742782Kombinace všech účinků vakuové diamantové mikrodermabraze vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken a tedy k tolik žádané rejunevaci. Zákrok je možný zakončit aplikací speciální laserové masky, dle typu pleti a aplikací koncentrovaného transdermálního kolagenu pro zvýšení účinku dermabraze.
Pro dosažení komplexní účinnosti této metody se doporučuje absolvovat 6-10 zákroků.
Diamantová mikrodermabraze je vhodná zejména pro oblast obličeje, krku a dekoltu, hřbety rukou nebo lokty.