Laserové gelové masky

Laserová gelová maska Asklepio 

Laserová gelová maska Asklepio Jedná se o vysoce hydratační masku, která díky svému unikátnímu složení na bázi hydrogenuhličitanových aniontů představuje převratný přístup v péči o pleť. Využívá se jen tělu vlastní látky, při kterých je vyloučena toxická a alergická reakce.

Jeho mikročásti stoupají i z pórů do mezní vrstvy pleti, což výrazně podporuje intenzitu jejího hloubkového pročištění. Díky oxidu uhličitému vzniká ve styku s kůží tzv. mikroskleníkový efekt, při kterém se povrchové tkáně prohřívají, zvyšuje se metabolismus buněk, podporuje novostavba cév, hojení drobných ran, regenerace pleti.

Laserová gelová maska s chlorofilem

Laserová gelová maska s chlorofilemLaserová gelová maska s chlorofylem představuje revoluční novinku v oblasti péče o pleť. Jedná se opět o vysoce hydratační masku, která je navíc obohacena o aktivní látky, které revitalizují a regenerují unavenou nebo stárnoucí pleť a posilují její obranyschopnost.

Obsahuje tři základní aktivní složky, jejichž účinky se vhodně doplňují. Jedná se o derivát chitosanu – přírodní látku, která se významně podílí na zpevnění pleti, vysoké hydrataci a tvorbě prodyšné bariéry sloužící k ochraně před cizorodými látkami.

Laserová maska MediCom

Laserová maska MediComHojivé účinky biostimulačního laseru v péči o pleť jsou v kosmetické praxi široce využívány. Monochromatické a koherentní světlo laseru zvyšuje metabolizmus tkáně, podporuje novostavbu cév a průtok krve, léčí zánětlivá ložiska. Snižuje se svalové napětí, které je jednou z příčin tvorby vrásek. Regenerace buněk se projevuje celkovým omlazením pleti.

ALOE LASER MASK umocňuje efekt laseru v kosmetických aplikacích. Hyperosmotické látky obsažené v masce výrazně snižují rozptyl světla v tkáni a zvyšují její transparentnost. Světlo laseru proniká snáze do hloubky tkáně, zachovává si vysoký stupeň optické koherence a tím i své hojivé účinky.

Extrakt z Aloe Vera obsažený v gelové masce přináší do pokožky výraznou hloubkovou hydrataci. Spolu s provitamínem B5 Panthenolem stimuluje hojivé procesy v tkáni, napomáhá regeneraci, zklidňuje a tonizuje pleť.