Léčba akné laserem

Darujte vaší pleti přirozenou obranyschopnost s pomocí laserového přístroje BlueBeam.
Laserová léčba aknéPodle světových klinických studií se jedná o revoluční novinku, která díky inovativní technologii LED clusteru nejúčinněji odstraní problémy s akné neboli zánětem pleti. Záření likviduje bakterie způsobující zánět, mnohonásobně zrychluje hojení jizev a zajistí znovu ztracenou vitalitu pleti. Jedná se o naprosto bezpečné a neinvazivní ošetření bez podráždění.

Jak funguje ošetření?

Laserová léčba akné BlueBeamPři fototerapeutické péči je nejdůležitějším parametrem vlnová délka zdrojového světla a také jeho intenzita. Bakterie způsobující akné produkují tzv. porfyriny, které jsou výrazně citlivé na světlo o vlnové délce v oblasti 405–420 nm. Právě toto světlo produkuje přístroj Bluebeam – porfyriny vystavené účinku modrého světla vyrábějí atomární kyslík, který cíleně ničí bakterie akné.
Při ošetření nedochází k nežádoucím vlivům v okolní tkáni, ale světlo působí přímo v zaníceném ložisku. Fototerapie intenzivním zdrojem modrého světla je tedy považována za moderní, rychlou a efektivní metodu v boji proti akné.